Wiosenno-wielkanocna aura – jak zadbać o wnętrze?

Zielona trawa nieśmiało przebija się przez resztki śniegu zalegające na polach, słońce coraz wyżej znajduje się na niebie i ociepla lica a co najważniejsze wiosna za pasem… Jest to czas, w którym subtelne promyki słońca przesmykują przez okna i okiennice wpuszczając do wnętrza złocisty blask. Słońce wyraźnie daje znak, że to ostatni dzwonek, by przygotować wnętrze na nadchodzącą wiosnę, jak również na święta Wielkiej Nocy. Warto postawić na rękodzielnicze dodatki, które uświetnią każdą okazję i uroczystość.

Wielkanocne zajączki w kolorowych kompozycjach, żółte kurczaczki oraz białe baranki – zapewne to widzisz, gdy wyobrażasz sobie wystrój na Wielkanoc. Większość produktów tworzonych na masową skalę nie zapewnia niepowtarzalności wystroju. Jedynie dostęp do prawdziwego rękodzieła zapewnia i daje gwarancję, że to co do Ciebie dotrze będzie stworzone jedynie dla Ciebie. Co za tym idzie, możesz być pewny, że wnętrze Twojego domu dzięki dodatkom będzie przepiękne i oryginalne.

Wiosenne poduszki – to całkiem spoko opcja!

Któż z nas po trudach codziennego dnia, męczącej podróży lub czymkolwiek innym absorbującym mocno układ nerwowy nie chciałby przytulić się do mięciusiej podusi, by pokonać trudy dnia codziennego? Tak właśnie myślałam, że nikt. A jeśli by dodać do tego fakt, iż poduszka została „wyprodukowana” tylko i wyłącznie w jednym egzemplarzu? Krawieckie rękodzieło jest pogotowiem dla każdej wymagającej duszy. Mimo użycia jednakowych wykrojów materiału, tych samych nici i tej samej maszyny… Dodając jeszcze do tego wszystkiego sploty muliny – zarówno na płasko, jak i w 3D mamy gotowy produkt skrojony idealnie na miarę wnętrza, w którym ma się znaleźć. Wystarczy wybrać, czy wolisz kwiatki, a jeśli kwiatki to w jakim dokładnie kolorze. Najlepiej wybrać taki, który będzie współgrał z otoczeniem lub na zasadzie przeciwieństw – to dobrze ze sobą współgra.

Wiosenno-wielkanocna aura – jak zadbać o wnętrze? 1

A może postaw wszystko na dodatki?

Przyozdobienie domowego zacisza za pomocą rękodzielniczych bibelotów stworzonych z różnych materiałów i tworzyw może dać wrażenie wyjątkowości pomieszczenia. W zależności od tego, co chwyta Cię za serce – drewno, szkło, ceramika lub materiał – w takiego rodzaju dodatki możesz zaopatrzyć swoje wnętrze.
Subtelny zajączek stworzony ze szkła metodą Tiffany’ego wiedzie prym w głowach pasjonatów szkła. Pewnie niejeden „szklany freak” wie, co to jest witraż i całość skomplikowanej produkcji takiego dzieła. Postawiony wśród wielkanocnych smakołyków z pewnością doda ekstrawaganckiego wyglądu, jak również podkreśli wyjątkowość świątecznego śniadania. Decoupage’owe zawieszki z motywem świątecznym wyklejone z prześlicznych, drogocennych serwetek dają efekt przepięknego płótna przyozdobionego cudnymi barwami akwareli. I te kolory! Ach, dają nadzieję na szybko nadchodzącą wiosnę!

Rękodzieło można również wykorzystać jako oryginalny prezent, podarunek dla osoby bliskiej. Wykonany indywidualnie przedmiot ma wartość nieprzeliczalną na żadną walutę. Rękodzieło jako wytwór ręki człowieka to najwięcej, ile możesz dać drugiemu człowiekowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *