Krawiectwo – wejście w inny wymiar

Krawiectwo to sektor rękodzieła, który przeważnie kojarzy się z cerowaniem dziurawej odzieży lub szyciem na miarę sukienek, spodni, bluzek… Nic bardziej mylnego! Artystyczne rękodzieło, czyli krawiectwo to dowód na to, że artyzm można połączyć z kolorowymi materiałami za pomocą igły i nitki.

Kreatywność jest w stanie poprowadzić nas w otchłań ciekawych pomysłów na produkty, które są w stanie zachwycić wszystkich. Pozostając w świecie igieł, nitek i barwnych połaci materiałów do najbardziej szalonych projektów warto zwrócić uwagę na ofertę, jaką prezentuje nasz sklep z rękodziełem.

Tekstylia są gamą produktów, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Właściwie każdej gospodyni domowej są potrzebne te produkty, które zmienią codzienne obowiązki w coś niecodziennego. Dodatkowo, cechą charakterystyczną naszych produktów jest indywidualność, czyli gwarancja niepowtarzalności produktu oraz dostosowanie do klienta.

Krawiectwo – wejście w inny wymiar 1

Co wychodzi spod igły?

Krawiectwo użytkowe to połączenie przydatności i funkcjonalności – torba handmade to sposób na kreowanie nowego stylu, w nowych wzorach i niecodziennych kolorach. To świetny dodatek zarówno podczas zakupów, do pracy, ale również podczas podróży. Są pojemne, a w komplecie znajduje się równie pojemna kosmetyczka w podobnej gamie kolorystycznej.

Poduszki wykonane własnoręcznie opierają się głównie na wykorzystaniu metod recyklingu. Co to oznacza? Poszewki wykorzystane są z różnych spodni i spódniczek jeansowych, które przestały cieszyć oko swojego posiadacza lub nie spełniają swojej funkcji. Przede wszystkim, są odpowiedzią na dzisiejszy świat konsumpcjonizmu, który pędzi za szybko do przodu. Dzięki posiadaniu produktów pochodzących z recyklingu – przyczyniasz się do ochrony naszej planety, a tym samym możesz nazywać się EKO.